Wyniki dyscyplina spinningowa

2010


 

Wyniki GRAND PRIX
Juniorzy:
1. Cykała Mariusz
2. Gontarczyk Mateusz
3. Kaliszewski Artur

Seniorzy:
1. Kukuła Waldemar
2. Lisowski Marcin
3. Tyszkiewicz Remigiusz
4. Sobczak Daniel

5. Zaborowski Piotr
6. Merkler Mariusz


Zestawienie wyników zawodów spinningowych
"Zakończenie Sezonu"

07.11.2010

  Zegrze
 
Seniorzy:
Lp. Nazwisko Imię Punkty Zajęte miejsce
1 Tyszkiewicz Remigiusz 1085 I
2 Kołaczek Janusz 790  II
3 Pakuła Sebastian 715  III
4 Dąbrowski Adam 340 IV
5 Maziarz Arkadiusz 275 V
6 Lisowski Marcin 250  VI
7 Królikowski Sławomir 150 VII
8 Srebnik Marek 85 VIII
9 Pęczak Krzysztof 75 IX
10 Kwaśnik Konrad 75 IX
11 Merkler Mariusz 0 XXI
12 Tarasow Leszek 0 XXI
13 Szabelski Mateusz 0 XXI
14 Majewski Bartłomiej 0 XXI
15 Kucharczuk Paweł 0 XXI
16 Korniluk Wiktor 0 XXI
17 Frąckiewicz Jan 0 XXI
18 Szabelski Roman 0 XXI
19 Skwarski Sebastian 0 XXI
20 Banaszewski Tadeusz 0 XXI
 
Juniorzy:

Lp. Nazwisko Imię Punkty Zajęte miejsce
1 Gontarczyk Mateusz 0 IV
2 Kaliszewski Artur 0 IV
4 Cykała Mariusz 0 IV
 



Zestawienie wyników zawodów spinningowych
"Jesienne II"

09.10.2010

  Serock
 
Seniorzy:
Lp. Nazwisko Imię Punkty Zajęte miejsce
1 Kukuła Waldemar 6300 I
2 Maziarz Arkadiusz 2010  II
3 Merkler Mariusz 1950  III
4 Tyszkiewicz Remigiusz 1490 IV
5 Pęczak Krzysztof 1335 V
6 Dąbrowski Adam 1280  VI
7 Lisowski Marcin 1130 VII
8 Karpiński Andrzej 1005 VIII
9 Kucharczuk Paweł 930 IX
10 Tarasow Leszek 910 X
11 Sobczak Daniel 815 XI
12 Majewski Bartłomiej 740 XII
13 Zaborowski Piotr 695  XIII
14 Królikowski Sławomir 410 XIV
15 Pakuła Sebastian 325 XV
16 Kołaczek Janusz 210 XVI
17 Srebnik Marek 170 XVII
18 Matuszewski Jarosław 0 XIX
 
Juniorzy:

Lp. Nazwisko Imię Punkty Zajęte miejsce
1 Gontarczyk Mateusz 1800 I
2 Kaliszewski Artur 485 II
3 Prokopowicz Artur 105 III
4 Cykała Mariusz 70 IV
 
 


Zestawienie wyników zawodów spinningowych
"Jesienne I"

11.010.2010

  Strzyże
 
Seniorzy:
Lp. Nazwisko Imię Punkty Zajęte miejsce
1 Lisowski Marcin 4345 I
2 Merkler Mariusz 820  II
3 Sobczak Daniel 500  III
4 Kukuła Waldemar 460 IV
5 Kołaczek Janusz 355 V
6 Majewski Bartłomiej 345  VI
7 Karpiński Andrzej 320 VII
8 Zaborowski Piotr 295 VIII
9 Tkacz Grzegorz 260 IX
10 Tarasow Leszek 205 X
11 Skwarski Sebastian 200 XI
12 Tyszkiewicz Remigiusz 200 XII
13 Szczygielski Jerzy 75  XIII
14 Królikowski Sławomir 0 XXIII
15 Pęczak Krzysztof 0 XXIII
16 Matuszewski Jarosław 0 XXIII
17 Pakuła Sebastian 0 XXIII
18 Kucharczuk Paweł 0 XXIII
19 Rup Maciej 0 XXIII
20 Dąbrowski Adam 0 XXIII
21 Szabelski Mateusz 0 XXIII
22 Korniluk Wiktor 0 XXIII
 
Juniorzy:

Lp. Nazwisko Imię Punkty Zajęte miejsce
1 Kaliszewski Artur 315 I
2 Cykała Mariusz 115  II
3 Gontarczyk Mateusz 62 IV
4 Piotrowski Maciej 0 VI
5 Ernst Rafał 0 VI
 



Zestawienie wyników zawodów spinningowych
"Towarzyskie II"

27.06.2010

  Zegrze Rybaki
 
Seniorzy:
 
Lp. Nazwisko Imię Punkty Zajęte miejsce
1 Tyszkiewicz Remigiusz 1020 I
2 Kukuła Waldemar 1015  II
3 Zaborowski Piotr 855  III
4 Gwiazda Mirosław 725 IV
5 Sobczak Daniel 695 V
6 Korniluk Wiktor 690  VI
7 Dąbrowski Adam 380 VII
8 Majewski Bartłomiej 365 VIII
9 Kwaśnik Konrad 270 IX
10 Szabelski Mateusz 260 X
11 Frąckiewicz Jan 185 XI
12 Merkler Mariusz 150 XII
13 Srebnik Marek 140  XIII
14 Adamkiewicz Jerzy 80  XIV
15 Banaszewski Tadeusz 75 XV
16 Kołaczek Janusz 0  XIX
17 Matuszewski Jarosław 0  XIX
18 Rup Maciej 0 XIX
 
Juniorzy:

Lp. Nazwisko Imię Punkty Zajęte miejsce
1 Cykała Mariusz 180 I
2 Gontarczyk Mateusz 80  II
3 Ernst Rafał 0  III
4 Piotrkowski Maciej 0  IV
 
 
 
 



Zestawienie wyników zawodów spinningowych
"Mistrzostwa Koła"
06.06.2010
 Strzyże







Seniorzy
Imię i Nazwisko I Tura II Tura suma
miejsc
suma
punktów
zajęte
miejsce
punkty miejsce punkty miejsce
Kukuła Waldemar 560 2 310 5 7 870 I
Tyszkiewicz Remigiusz 740 1 190 7 8 930 II
Sobczak Daniel 430 5 370 3 8 800 III
Zaborowski Piotr 220 10 420 2 12 640 IV
Szabelski Mateusz 450 4 70 12 16 520 V
Tarasow Leszek   110 13 350 4 17 460 VI
Lisowski Marcin   220 8 180 9 17 400 VII
Merkler Mariusz 170 12 180 8 20 350 VIII
Królikowski Sławomir 0 26 720 1 27 720 IX
Matuszewski Jarosław 550 3 0 26 29 550 X
Tkacz Grzegorz 320 6 0 26 32 320 XI
Adamkiewicz Jerzy 0 26 210 3 32 210 XII
Karpiński Andrzej 250 7 0 26 33 250 XIII
Kołaczek Janusz 220 9 0 26 35 220 XIV
Dąbrowski Adam 0 26 160 10 36 260 XV
Srebnik Marek 200 11 0 26 37 200 XVI
Zołnierczyk Michał 0 26 110 11 37 110 XVII
Majewski Bartłomiej 70 14 0 26 40 70 XVIII
Banaszewski Tadeusz 0 26 0 26 52 0 XXVI
Fudała Mariusz 0 26 0 26 52 0 XXVI
Gwiazda Mirosław 0 26 0 26 52 0 XXVI
Kubiak Marcin 0 26 0 26 52 0 XXVI
Kwaśnik Konrad 0 26 0 26 52 0 XXVI
Pruszczyński Krystian 0 26 0 26 52 0 XXVI
Rup Maciej 0 26 0 26 52 0 XXVI
 

Juniorzy
Imię i Nazwisko I Tura II Tura suma
miejsc
suma
punktów
zajęte
miejsce
punkty miejsce punkty miejsce
Gontarczyk Mateusz 50 2 250 1 3 300 I
Piotrowski Maciej 70 1 0 5 6 70 II
Cykała Mariusz 0 5 70 2 7 70 III
Kaliszewski Artur 0 5 0 5 10 0 V
 
 
Więcej zdjęć:

Zestawienie Wyników:
I Eliminacyjne Zawody Spinningowe o Mistrzostwo Okręgu Mazowieckiego PZW o "Puchar Prezydenta Miasta Legionowa" Jezioro Zegrzyńskie 16.05.2010 r.


Nazwisko I imię Punktów Zajęte
Miejsce
Sektor A  -  Pogorzelec
Frąckiewicz Jan 730 3
Sobczak Daniel 510 8
Majewski Bartłomiej 210 21
Sektor B - Serock
Dąbrowski Adam 960 3
Tyszkiewicz Remigiusz 420 13
Sektor C - Zegrze
Lisowski Marcin 1610 1
Tarasow Leon 610 10
Juniorzy - Wieliszew
Kaliszewski Artur 180 9
Strzelczyk Mariusz 90 15
Gontarczyk Mateusz 90 16
Cykała Mariusz 50 21
Drużynowa
Koło 7 - Warszawa Ochota IId 2780 3
Koło 7 - Warszawa Ochota Id 1540 5
 


Zestawienie wyników zawodów
spinningowych
"Rozpoczęcie Sezonu"

08.05.2010

  Zegrze Rybaki






Seniorzy:
Lp. Nazwisko Imię Punkty Zajęte miejsce
1 Lisowski Marcin 3520 I
2 Nowicki Jan 2050  II
3 Srebnik Marek 1160  III
4 Tarasow Leszek 1100 IV
5 Kukuła Waldemar 940 V
6 Maziarz Arkadiusz 920  VI
7 Kołaczek Janusz 900 VII
8 Gwiazda Mirosław 850 VIII
9 Zaborowski Piotr 820 IX
10 Królikowski Sławomir 610 X
11 Adamkiewicz Jerzy 590 XI
12 Banaszewski Tadeusz 520 XII
13 Kubiak Marcin 500  XIII
14 Sobczak Daniel 500  XIII
15 Merkler Mariusz 480 XV
16 Dąbrowski Adam 410  XVI
17 Kwaśnik Konrad 410  XVI
18 Tyszkiewicz Remigiusz 190 XVII
19 Karpiński Andrzej 170  XIX
20 Korniluk Wiktor 170  XIX
21 Kwaśny Cezary 130 XXI
22 Skoczek Mirosław 130 XXI
23 Fudała Mariusz 0 XXVII
24 Pruszczyński Krystian 0 XXVII
25 Rup Maciej 0 XXVII
26 Majewski Bartłomiej 0 DYS
 
Juniorzy:
Lp. Nazwisko Imię Punkty Zajęte miejsce
1 Cykała Mariusz 4690 I
2 Kaliszewski Artur 660  II
3 Strzelczyk Mariusz 500  III
4 Gontarczyk Mateusz 350  IV
5 Piotrowski Maciej 240  V
6 Traczewski Karol 150  VI
7 Bielawski Piotr 0  VIII

Więcej zdjęć:

 

2009



Wyniki GRAND PRIX





Juniorzy:
1. Dąbrowski Adam
2. Kaliszewski Artur
3. Strzelczyk Mariusz

3. Cykała Mariusz


Seniorzy:
1. Gwiazda Mirosław
2. Skoczek Mirosław
3. Kukuła Waldemar
4. Kwaśny Cezary

5. Tarasow Leszek
6. Tyszkiewicz Remigiusz


 



08.11.2009 Zalew Zegrzyński  - RYBAKI

Wyniki:



Seniorzy:
1. Nowicki Jan
2.Tyszkiewicz Remigiusz
3. Karpiński Paweł
 





10.10.2009 Zalew Zegrzyński  - RYBAKI



 
Wyniki:

Juniorzy:
1. Cykała Mariusz
2. Kaliszewski Artur
3. Mariusz Strzelczyk


Seniorzy:
1. Gwiazda Mirosław
2. Majewski Bartłomiej
3. Karpiński Andrzej
3. Szabelski Mateusz


 
Godzina
 
Reklama
 
Odwiedziło nas:
 
Pogoda
 
trwa inicjalizacja, prosze czekac...dodatki na bloga
Kalendarz
 
trwa inicjalizacja, prosze czekac...dodatki na bloga
wyszukiwarka
 
 
stronę odwiedziło już 19786 odwiedzający (44697 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=