Wyniki dyscyplina spławikowa

2010


 

Wyniki GRAND PRIX
Kadeci:
1. Elert Wiktoria
2. Prokopowicz Artur
3. Szymczak Adam

Juniorzy:
1. Cykała Mariusz
2. Strzelczyk Mariusz
3. Kaliszewski Artur

Seniorzy:
1. Rączka Ryszard
2. Kwaśny Cezary
3. Skoczek Mirosław
4. Marcin Lisowski

5. Szabelski Mateusz
6. Wroniewicz Krzysztof



Zestawienie wyników zawodów

"Zakończenie Sezonu"
 
13.11.2010

  Nieporęt  - Kanał Żerańkski

Seniorzy
Lp. Nazwisko Imię Punkty Zajęte miejsce
1 Lisowski Marcin 5385 I
2 Skwarski Sebastian 5160 II
3 Skoczek Mirosław 3195 III
4 Rączka Ryszard 3185 IV
5 Srebnik Marek 2985 V
6 Tarasow Leszek 2855 VI
7 Kwaśnik Konrad 2645 VII
8 Tkacz Grzegorz 2595 VIII
9 Wroniewicz Krzysztof 2395 IX

Juniorzy
Lp. Nazwisko Imię Punkty Zajęte miejsce
1 Cykała Mariusz 3970 I
2 Traczewski Karol 3025 II
3 Kaliszewski Artur 2415 III
4 Gontarczyk Mateusz 1200 IV

Kadeci
Lp. Nazwisko Imię Punkty Zajęte miejsce
1 Prokopowicz Artur 3330 I
2 Elert Wiktoria 2820 II



Zestawienie wyników zawodów
"Towarzyskie V"
 
24.10.2010

  Nieporęt  - Kanał Żerańkski

Seniorzy
Lp. Nazwisko Imię Punkty Zajęte miejsce
1 Rączka Ryszard 6840 I
2 Wroniewicz Krzysztof 5700 II
3 Skoczek Mirosław 4730 III
4 Szabelski Mateusz 4305 IV
5 Lisowski Marcin 3790 V
6 Merkler Mariusz 3775 VI
7 Srebnik Marek 3600 VII
8 Kwaśnik Konra 2910 VIII
9 Skwarski Sebastian 1805 IX
10 Pęczak Krzysztof 1200 X

Juniorzy
Lp. Nazwisko Imię Punkty Zajęte miejsce
1 Cykała Mariusz 4490 I
2 Strzelczyk Mariusz 3565 II
3 Gontarczyk Mateusz 2430 III

Kadeci
Lp. Nazwisko Imię Punkty Zajęte miejsce
1 Prokopowicz Artur 2190 I

Zdjęcia



Zestawienie wyników zawodów

"Puchar Wisły"
 
17.10.2010

  Warszawa - Wisła





 
 
Seniorzy
Lp. Nazwisko Imię Punkty Zajęte miejsce
1 Rączka Ryszard 2300 I
2 Szabelski Mateusz 2250 II
3 Kwaśny Cezary 1030 III
4 Wroniewicz Krzysztof 470 IV
5 Lisowski Marcin 190 V
6 Skoczek Mirosław 0 XII
7 Kukuła Waldemar 0 XII
8 Srebnik Marek 0 XII
9 Kwaśnik Konrad 0 XII
10 Pruszczyński Krystian 0 XII
11 Tkacz Grzegorz 0 XII

Juniorzy
Lp. Nazwisko Imię Punkty Zajęte miejsce
1 Strzelczyk Mariusz 5 I
2 Kaliszewski Artur 0 VI
3 Cykała Mariusz 0 VI
4 Gontarczyk Mateusz 0 VI
5 Traczewski Karol 0 VI

Kadeci
Lp. Nazwisko Imię Punkty Zajęte miejsce
1 Prokopowicz Artur 0 IV
2 Elert Wiktoria 0 IV
3 Szymczak Adam 0 IV

Zdjęcia
pzw7.pl.tl/Puchar-Wis%26%23322%3By-17-.-10-.-2010.htm


Zestawienie wyników zawodów

"Złota Łuska Szczęśliwic"
 
05.09.2010

  Jeziorko Szczęśliwickie

Seniorzy
Lp. Nazwisko Imię Punkty Zajęte miejsce
1 Kwaśny Cezary 1965 I
2 Szabelski Mateusz 1560 II
3 Rączka Ryszard 1150 III
4 Wroniewicz Krzysztof 960 IV
5 Skoczek Mirosław 830 V
6 Merkler Mariusz 810 VI
7 Batrtosiak Alicja 665 VII
8 Lisowski Marcin 600 VIII
9 Kukuła Waldemar 530 IX
10 Srebnik Marek 470 X
11 Pruszczyński Krystian 445 XI
12 Kwaśnik Konrad 350 XII
13 Dobiasz Mariusz 320 XIII
14 Adamkiewicz Jerzy 120 XIV
15 Pęczak Krzysztof 70 XV
16 Bartosiak Jerzy 0 XVII

Juniorzy
Lp. Nazwisko Imię Punkty Zajęte miejsce
1 Cykała Mariusz 2500 I
2 Gontarczyk Mateusz 1370 II
3 Kaliszewski Artur 1340 III
4 Szymczuk Robert 975 IV
5 Kraszewski Maciej 970 V

Kadeci
Lp. Nazwisko Imię Punkty Zajęte miejsce
1 Prokopowicz Artur 1120 I
2 Elert Wiktoria 650 II
3 Szymczak Adam 270 III


 



  Zestawienie wyników zawodów
"Mistrzostwa Koła"
 
25.04.20010 / 09.05.2010

  Jeziorko Szczęśliwickie

 
Seniorzy
Imię i Nazwisko I Tura II Tura suma
miejsc
suma
wagi
zajęte
miejsce
waga miejsce waga miejsce
Rączka Ryszard 3755 2 2250 2 4 6005 I
Lisowski Marcin 2000 5 2735 1 6 4735 II
Kwaśny Cezary 3415 3 1970 4 7 5355 III
Skoczek Mirosław 3000 4 2125 3 7 5125 IV
Srebnik Marek 1035 8 1470 6 14 2505 V
Kukuła Waldemar 3840 1 - 18 19 3840 VI
Fudała Mariusz 210 11 300 10 21 510 VII
Wroniewicz Krzysztof - 18 1910 5 23 1910 VIII
Szabelski Mateusz 1675 6 - 18 24 1675 IX
Kwaśnik Knrad 1495 7 - 18 25 1495 X
Merkler Mariusz - 18 810 7 25 810 XI
Prószczyński Krystian - 18 555 8 26 555 XII
Skwarski Sebastian 990 9 - 18 27 990 XIII
Apanasiewicz Piotr 0 18 430 9 27 430 XIV
Banaszewski Tadeusz 255 10 - 18 28 255 XV
Tarasow Leszek 135 12 - 18 30 135 XVI
Siatkowski Sławomir 0 18 - 18 36 0 XVIII
 

Juniorzy
Imię i Nazwisko I Tura II Tura suma
miejsc
suma
wagi
zajęte
miejsce
waga miejsce waga miejsce
Cykała Mariusz 1700 1 880 2 3 2580 I
Strzelczyk Mariusz 1320 3 1680 1 4 3000 II
Kaliszewski Artur 1380 2 - 7 9 1380 III
Gontarczyk Mateusz 545 6 765 3 9 1310 IV
Traczewski Karol 1025 4 - 7 11 1025 V
Bielawski Piotr 280 7 - 7 14 280 VI
 
Kadeci
Imię i Nazwisko I Tura II Tura
suma
miejsc
suma
wagi
zajete
miejsce
waga miejsce waga miejsce
Elert Wiktoria 1725 1 1230 1 2 2950 I
Szymczak Adam 970 2 1005 2 4 1975 II
 





Zestawienie wyników zawodów
"Mistrzostwa Koła - II tura"
 
09.05.2010

  Jeziorko Szczęśliwickie

Seniorzy
Lp. Nazwisko Imię Punkty Zajęte miejsce
1 Lisowski Marcin 2735 I
2 Rączka Ryszard 2250 II
3 Skoczek Mirosław 2125 III
4 Kwaśny Cezary 1970 IV
5 Wroniewicz Krzysztof 1910 V
6 Srebnik Marek 1470 VI
7 Merkler Mariusz 810 VII
8 Prószczyński Krystian 555 VIII
9 Apanasiewicz Piotr 430 IX
10 Fudała Mariusz 300 X

Juniorzy
Lp. Nazwisko Imię Punkty Zajęte miejsce
1 Strzelczyk Mariusz 1680 I
2 Cykała Mariusz 880 II
3 Gontarczyk Mateusz 765 III

Kadeci
Lp. Nazwisko Imię Punkty Zajęte miejsce
1 Elert Wiktoria 1230 I
2 Szymczak Adam 1005 II


 



Zestawienie wyników zawodów
"Mistrzostwa Koła - I tura"

25.04.2010

  Jeziorko Szczęśliwickie


 
 
Seniorzy
Lp. Nazwisko Imię Punkty Zajęte miejsce
1 Kukuła Waldemar 3840 I
2 Rączka Ryszard 3755 II
3 Kwaśny Cezary 3415 III
4 Skoczek Mirosław 3000 IV
5 Lisowski Marcin 2000 V
6 Szabelski Mateusz 1675 VI
7 Kwaśnik Konrad 1495 VII
8 Srebnik Marek 1035 VIII
9 Skwarski Sebastian 990 IX
10 Banaszewski Tadeusz 255 X
11 Fudała Mariusz 210 XI
12 Tarasow Leszek 135 XII
13 Siatkowski Sławomir 0 XV
14 Apanasiewicz Piotr 0 XV



Juniorzy
Lp. Nazwisko Imię Punkty Zajęte miejsce
1 Cykała Mariusz 1700 I
2 Kaliszewski Artur 1380 II
3 Strzelczyk Mariusz 1320 III
4 Traczewski Karol 1025 IV
5 Gontarczyk Mateusz 545 V
6 Bielawski Piotr 280 VI
 
 
 
Kadeci:
Lp. Nazwisko Imię Punkty Zajęte miejsce
1 Elert Wiktoria 1725 I
2 Szymczak Adam 970 II
 
 

 


Zestawienie wyników zawodów
"ROZPOCZĘCIE SEZONU"

10.04.2010

  Nieporęt



 Seniorzy

Lp. Nazwisko Imię Punkty Zajęte miejsce
1 Skwarski Sebastian 2000 I
2 Rączka Ryszard 1910 II
3 Kwaśny Cezary 1750 III
4 Skoczek Mirosław 1670 IV
5 Lisowski Marcin 1430 V
6 Szulak Piotr 1260 VI
7 Kwaśnik Konrad 1145 VII
8 Szabelski Mateusz 1070 VIII
9 Kukuła Waldemar 905 IX
10 Srebnik Marek 550 X
11 Tarasow Leszek 400 XI
12 Elert Paweł 0 XIII



Juniorzy
Lp. Nazwisko Imię Punkty Zajęte miejsce
1 Cykała Mariusz 1610 I
2 Traczewski Karol 910 II
3 Strzelczyk Mariusz 805 III
4 Kaliszewski Artur 630 IV
5 Bielawski Piotr 425 V
6 Gontarczyk Mateusz 405 VI


Kadeci:
Lp. Nazwisko Imię Punkty Zajęte miejsce
1 Elert Wiktoria 50 I

 

2009


 

Wyniki GRAND PRIX





Kadeci:
1. Elert Wiktoria
2. Szymczak Adam

2. Cholewińska Patrycja


Juniorzy:
1.
Kaliszewski Artur
2. Mariusz Strzelczyk
3. Bielawski Piotr



Seniorzy:
1. Kwaśny Cezary
2. Lisowski Marcin
3. Rączka Ryszard
4. Kukuła Waldemar

5. Skoczek Mirosław
6. Konrad Kwaśnik









15.11.2009 Kanał Żerański  - Nieporęt


 
Wyniki:



Kadeci:
1. Szymczak Adam
2. Elert Wiktoria



Juniorzy:
1.
Kaliszewski Artur
2. Cykała Mariusz
3. Mariusz Strzelczyk


 

Seniorzy:
1. Lisowski Marcin
2. Kwaśny Cezary
3. Kukuła Waldemar



18.10.2009 Kanał Żerański  - Nieporęt



 
Wyniki:


 

Kadeci:
1.
Elert Wiktoria
2. Szymczak Adam



Juniorzy:
1.
Kaliszewski Artur
2. Mariusz Strzelczyk
3. Bielawski Piotr


 


Seniorzy:
1. Lisowski Marcin
2. Rączka Ryszard
3.
Kwaśny Cezary
 

Godzina
 
Reklama
 
Odwiedziło nas:
 
Pogoda
 
trwa inicjalizacja, prosze czekac...dodatki na bloga
Kalendarz
 
trwa inicjalizacja, prosze czekac...dodatki na bloga
wyszukiwarka
 
 
stronę odwiedziło już 19786 odwiedzający (44695 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=