Klasyfikacje
Dyscyplina podlodowa 2011

lp.  Nazwisko i imię  1  2  3 4
5 6  suma:
1 Lisowski Marcin 17 18 17 13 20   85
2 Pykało Rafał 19 0 18 19 14,5   70,5
3 Łuzdowski Dariusz 0 20 11 16 18   65
4 Szabelski Mateusz 15 14,5 9 12 12   62,5
5 Dorant Andrzej 0 14,5 20 14,5 10   59
6 Kukuła Waldemar 18 19 1 3 14,5   55,5
7 Merkler Mariusz 0 6 15 20 13   54
8 Machalski Piotr 0 0 19 18 16   53
9 Dorant Jacek 16 16 5 11 4,5   52,5
10 Cykała Mariusz 14 0 13 7 17   51
11 Kozak Piotr 0 17 16 14,5 0   47,5
12 Lipiński Marek 0 10 14 17 6   47
13 Adamkiewicz Jerzy 13 0 4 9 11   37
14 Kwaśnik Konrad 6 0 10 10 7   33
15 Gontarczyk Mateusz 11 0 12 0 8   31
15 Lipski Henryk 0 10 6 6 9   31
17 Pęczak Krzysztof 0 7 8 4,5 6   25,5
18 Tarasow Leszek 12 13 0 0 0   25
19 Srebnik Marek 0 0 2 1 19   22
20 Fabisiak Maciej 20 0 0 0 0   20
21 Przygoda Mateusz 0 12 0 0 0   12
22 Dąbrowski Adam 0 0 7 4,5 0   11,5
23 Skwarski Sebastian 0 0 3 8 0   11
24 Kozicki Wiesław 0 10 0 0 0   10
24 Mackiewicz Tomasz 10 0 0 0 0   10
26 Gwiazda Dariusz 9 0 0 0 0   9
27 Gwiazda Mirosław 8 0 0 0 0   8
27 Wroniewicz Krzysztof 0 8 0 0 0   8
29 Rączka Ryszard 7 0 0 0 0   7
30 Kujanek Michejasz 5 0 0 0 0   5
30 Kołaczek Janusz 0 5 0 0 0   5
32 Sztychowski Krzysztof 0 0 0 0 4,5   4,5
33 Rup Maciej 0 0 0 2 0   2
 
Suma - pięć najleprze wyniki z czterech zawodów
 
1 - Rozpoczęcie Sezonu 19.12.2010
2 - Towarzyskie II 15.01.2011
3,4,5  - Mistrzostwa Koła 22-23.01.2011
6- Zakończenie Sezonu 12.02.2011



2010


Dyscyplina spławikowa 2010

Seniorzy:
lp. Nazwisko i imię 1
2
3
4
5 6 7
Suma
1 Rączka Ryszard 11 13 9 14 11 10 6 59
2 Kwaśny Cezary 10 12 7 16 9 0 0 54
3 Skoczek Mirosław 9 11 8 12 0 8 7 48
4 Lisowski Marcin 8 10 10 9 7 6 9 46
5 Szabelski Mateusz 5 9 0 15 10 7 0 46
6 Wroniewicz Krzysztof 0 0 6 13 8 9 1 37
7 Srebnik Marek 3 7 5 7 0 4 5 31
8 Skwarski Sebastian 12 6 0 0 0 2 8 28
9 Kukuła Waldemar 4 14 0 8 0 0 0 26
10 Kwaśnik Konra 6 8 0 5 0 3 3 25
10 Merkler Mariusz 0 0 4 11 0 5 0 20
12 Bartosiak Alicja 0 0 0 10 0 0 0 10
13 Prószczyński Krystian 0 0 3 6 0 0 0 9
13 Tarasow Leszek 2 3 0 0 0 0 4 9
15 Szulak Piotr 7 0 0 0 0 0 0 7
16 Banaszewski Tadeusz 0 5 0 0 0 0 0 5
16 Fudała Mariusz 0 4 1 0 0 0 0 5
18 Dobiasz Mariusz 0 0 0 4 0 0 0 4
19 Adamkiewicz Jerzy 0 0 0 3 0 0 0 3
19 Pęczak Krzysztof 0 0 0 2 0 1 0 3
21 Apanasiewicz Piotr 0 0 2 0 0 0 0 2
22 Tkacz Grzegorz 0 0 0 0 0 0 2 2
22 Bartosiak Jerzy 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Elert Paweł 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Siatkowski Sławomir 0 0 0 0 0 0 0 0




Juniorzy:
lp. Nazwisko i imię 1
2
3
4
5 6
7 Suma
1 Cykała Mariusz 6  6  2  5 0 3 4 24
2 Strzelczyk Mariusz 4 4 3  0  5 2 0 18
3 Kaliszewski Artur 3 5 0  3 0 0 3 14
4 Gontarczyk Mateusz 1 2 1 4 0 1 1 10
4 Traczewski Karol 5 3 0 0 0 0 2 10
6 Bielawski Piotr 2 1 0  0 0 0 3
7 Szymczuk Robert 0 0 0 2 0 0 0 2
8 Kraszewski Maciej 0 0 0 1 0 0 0 1


Kadeci:
lp.
Nazwisko i Imię
1 2 3 4
5 6 7 Suma
1 Elert Wiktoria 1 2 2 2 0 0 1 8
2 Propokowicz Artur 0 0 0 3 0 1 2 6
2 Szymczak Adam 0 1 1 1 0 0 0 3

Uwaga!
Wyniki bez odjęcia najsłabszych wyników


Suma - pięciu najlepszych  wyników z siedmiu zawodów
1 - Rozpoczęcie Sezonu 10.04.2010
2 - Mistrzostwa Koła  25.04.2010
3 - Mistrzostwa Koła  09.05.2010
4 -
Złota Łuska Szczęśliwic 05.09.2010
5 -
Puchar Wisły 17.10.2010
6
- Towarzyskie V 24.10.2010
7 - Zakończenie Sezonu 14.11.2010


Dyscyplina spinningowa 2010

Seniorzy:
lp. Nazwisko i imię 1
2
3
4
5 6 Suma
1 Kukuła Waldemar 22 25 17 19 18  0 101
2 Lisowski Marcin 26 19 0 22 12 15 94
3 Tyszkiewicz Remigiusz 9 24 18 11 15 20 88
4 Sobczak Daniel 14 23 14 20 8 0 79
5 Zaborowski Piotr 18 22 16 15 6 0 77
6 Merkler Mariusz 12 18 7 21 16 0 74
7 Kołaczek Janusz 20 12 0 18 3 19 72
8 Tarasow Leszek 23 20 0 13 9 0 65
9 Dąbrowski Adam 11 11 12 0 13 17 64
10 Srebnik Marek 24 10 6 0 2 13 55
11 Maziarz Arkadiusz 21 0 0 0 17 16 54
12 Królikowski Sławomir 17 17 0 0 5 14 53
13 Karpiński Andrzej 8 13 0 16 11 0 48
14 Majewski Bartłomiej 0 8 11 17 7 0 43
15 Adamkiewicz Jerzy 16 14 5 0 0 0 35
16 Gwiazda Mirosław 19 0 15 0 0 0 34
17 Kwaśnik Konrad 11 0 10 0 0 12 33
18 Szabelski Mateusz 0 21 9 0 0 0 30
19 Tkacz Grzegorz 0 15 0 14 0 0 29
20 Pęczak Krzysztof 0 0 0 0 14 12 26
20 Nowicki Jan 25 0 0 0 0 0 25
22 Pakuła Sebastian 0 0 0 0 4 18 22
23 Korniluk Wiktor 8 0 13 0 0 0 21
24 Banaszewski Tadeusz 15 0 4 0 0 0 19
25 Matuszewski Jarosław 0 16 0 0 0 0 16
26 Kubiak Marcin 14 0 0 0 0 0 14
27 Skwarski Sebastian 0 0 0 12 0 0 12
28 Szczygielski Jerzy 0 0 0 10 0 0 10
28 Kucharczuk Paweł 0 0 0 0 10 0 10
30 Żołnierczyk Michał 0 9 0 0 0 0 9
31 Frąckiewicz Jan 0 0 8 0 0 0 8
32 Kwaśny Cezary 6 0 0 0 0 0 6
32 Skoczek Mirosław 6 0 0 0 0 0 6
34 Fudała Mariusz 0 0 0 0 0  0 0
34 Pruszczyński Krystian 0 0 0 0 0  0 0
34 Rup Maciej 0 0 0 0 0  0 0
34 Szabelski Roman 0 0 0 0 0 0 0



Juniorzy:
lp. Nazwisko i imię 1
2
3
4
5 6
Suma
1 Cykała Mariusz 7  2 4  4 1 0 18
2 Gontarczyk Mateusz 4 4 3  3 4 0 18
3 Kaliszewski Artur 6 0 0  5 3 0 14
4 Piotrowski Maciej 3 3 0  0 0 0 6
5 Strzelczyk Mariusz 5 0 0  0 0 0 5
6 Traczewski Karol 2  0 0  0 0 0 2
6 Prokopowicz Artur 0  0 0  0 2 0 0
8 Bielawski Piotr 0 0 0 0 0 0 0
8 Ernst Rafał 0 0 0  0 0 0 0

Suma - pięć najlepszych  wyników z sześciu zawodów
1 - Rozpoczęcie Sezonu 08.05.2010
2 - Mistrzostwa Koła  06.06.2010
3 - Towarzyskie II  27.06.2010
4 -
Towarzyskie III 11.09.2010
5 - Towarzyskie IV
10.10.2010
6 - Zakończenie Sezonu 07.11.2010



Dyscyplina podlodowa 2010

lp.  Nazwisko i imię  1  2  3 4  suma:
1 Gwiazda Mirosław 18 14 13 14 46
2 Lisowski Marcin 14 15 12 17  46
3 Kukuła Waldemar 19 11 11 12 42
4 Adamkiewicz Jerzy 20 8 7 37
5 Merkler Mariusz 13 13  10 36
6 Cykała Mariusz 15 9 6 11 35
7 Karpiński Andrzej 17 5 5 10 32
8 Skwarski Sebastian 0 16 0 15 31
9 Kwaśnik Konrad 10 0 3  16 29
10 Tyszkiewicz Remigiusz 5 0 9 13 27
11 Szabelski Mateusz 0 6 0 18 24
12 Majewski Bartłomiej 12 10 0 22
12 Srebnik Marek 9 0 8 22
14 Tarasow Leszek 0 12 4 16
14 Tkacz Grzegorz 16 0 0 16
16 Bielawski Piotr 7 4 2 14
17 Dąbrowski Adam 0 7 0 13
17 Kołaczek Janusz 6 0 0 13
19 Rączka Ryszard 11 0 0 11
20 Strzelczyk Mariusz 8 0 0 8
20 Traczewski Karol 0 0 0 8
22 Kaliszewski Artur 0 0  0 4
23 Banaszewski Tadeusz 0 3  0 3
24 Rup Maciej 0 2  0 2
27 Kwaśny cezary 0 0 0 0 0
27 Skoczek Mirosław 0 0 0 0
 
Suma - trzy najleprze wyniki z czterech zawodów
 
1 - Rozpoczęcie Sezonu 10.01.2010
2 - Nistrzostwa Koła 16-17.01.2010
3 - Zawody Towarzyskie 31.01.2010
4 - Zakończenie Sezonu 13.02.2010




Dyscyplina morska 2010
 

Imię i Nazwisko I Tura II Tura suma
miejsc
suma
punktów
zajęte
miejsce
punkty miejsce punkty miejsce
Lisowski Marcin 215 1 986 2 3 1201 I
Wroniewicz Krzysztof 121 5 1206 1 6 1327 II
Kucharczuk Paweł 181 3 366 3 6 547 III
Kwaśnik Konrad 101 6 753 1 7 854 IV
Merkler Mariusz 137 4 696 4 8 833 V
Merkler Artur 196 2 510 8 10 706 VI
Srebnik Marek 63 8 391 2 10 454 VII
Szabelski Mateusz 41 10 964 3 13 1005 VIII
Tarasow Leszek 43 9 229 4 13 272 IX
Gwiazda Mirosław 96 7 605 7 14 701 X
Adamkiewicz Jerzy 40 11 688 5 16 728 XI
Banaszewski Tadeusz 0 15 64 5 20 64 XII
Rączka Ryszard 0 15 663 6 21 663 XIII
Kołaczek Janusz 0 15 503 9 24 503 XIV





 





 

Godzina
 
Odwiedziło nas:
 
Pogoda
 
trwa inicjalizacja, prosze czekac...dodatki na bloga
Kalendarz
 
trwa inicjalizacja, prosze czekac...dodatki na bloga
wyszukiwarka
 
 
stronę odwiedziło już 23699 odwiedzający (50048 wejścia) tutaj!
Ta strona internetowa została utworzona bezpłatnie pod adresem Stronygratis.pl. Czy chcesz też mieć własną stronę internetową?
Darmowa rejestracja