Wyniki dyscyplina podlodowa


Zestawienie wyników zawodów podlodowych
"MISTRZOSTWA KOŁA"

22-23.01.2011

  Kalbornia


 
Lp. Nazwisko Imię Punkty Waga Zajęte miejsce
1 Machalski Piotr 10 3490 I
2 Pykało Rafał 11,5 4100 II
3 Lisowski Marcin 13 2915 III
4 Merkler Mariusz 15 3620 IV
5 Łuzdowski Mariusz 18 2455 V
6 Dorant Andrzej 18,5 3750 VI
7 Cykała Mariusz 26 1920 VII
8 Lipiński Marek 26 1735 VIII
9 Szabelski Mateusz 30 1865 IX
10 Kozak Piotr 34,5 1710 X
11 Kwaśnik Konrad 36 1210 XI
12 Adamkiewicz Jerzy 39 1330 XII
13 Srebnik Marek 41 1360 XIII
14 Lipski Henryk 42 1150 XIV
15 Dorant Jacek 42,5 915 XV
16 Gontarczyk Mateusz 43 1150 XVI
17 Kukuła Waldemar 44,5 1125 XVII
18 Pęczak Krzysztof 44,5 825 XVIII
19 Dąbrowski Adam 53,5 625 XIX
20 Skwarski Sebastian 54 625 XX
21 Sztychowski Krzysztof 62,5 60 XXI
22 Rup Maciej 63 150 XXII



Zestawienie wyników zawodów podlodowych


15.01.2011

  Krakowiany


 
Lp. Nazwisko Imię Punkty Zajęte miejsce
1 Łuzdowski Dariusz 1080 I
2 Kukuła Waldemar 885 II
3 Lisowski Marcin 785 III
4 Kozak Piotr 750 IV
5 Dorant Jacek 715 V
6 Dorant Andrzej 690 VI
7 Szabelski Mateusz 690 VI
8 Tarasow Leszek 575 VIII
9 Przygoda Mateusz 545 IX
10 Kozicki Wiesław 530 X
11 Lipiński Marek 530 X
12 Lipski Henryk 530 X
13 Wroniewicz Krzysztof 250 XIII
14 Pęczak Krzysztof 200 XIV
15 Merkler Mariusz 85 XV
16 Kołaczek Janusz 80 XVI


Zestawienie wyników zawodów podlodowych

18.12.2010

  Żwirownia Puchały


 
Lp. Nazwisko Imię Punkty Zajęte miejsce
1 Fabisiak Maciej 1535 I
2 Pykało Maciej 1190 II
3 Kukuła Waldemar 975 III
4 Lisowski Marcin 685 IV
5 Dorand Jacek 640 V
6 Szabelski Mateusz 510 VI
7 Cykała Mariusz 370 VII
8 Adamkiewicz Jerzy 350 VIII
9 Tarasow Leszel 315 IX
10 Gontarczyk Mateusz 245 X
11 Mackiewicz Tomasz 185 XI
12 Gwiazda Dariusz 180 XII
13 Gwiazda Mirosław 135 XIII
14 Rączka Ryszard 160 XIV
15 Kwaśnik Konrad 95 XV
16 Kujanek Michejasz 75 XVI




2010



Wyniki GRAND PRIX





Seniorzy:
1. Gwiazda Mirosław
2. Lisowski Marcin
3. Kukuła Waldemar
4. Adamkiewicz Jerzy

5. Merkler Mariusz
6. Cykała Mariusz



 



Zestawienie wyników zawodów podlodowych

13.02.2010

  Żwirownia Puchały




 

Lp. Nazwisko Imię Punkty Zajęte miejsce
1 Szabelski Mateusz 1015 I
2 Lisowski Marcin 980 II
3 Kwaśnik Konrad 975 III
4 Skwarski Sebastian 905 IV
5 Gwiazda Mirosław 755 V
6 Tyszkiewicz Remigiusz 745 VI
7 Kukuła Waldemar 710 VII
8 Cykała Mariusz 670 VIII
9 Karpiński Andrzej 630 IX
10 Adamkiewicz Jerzy 455 X
11 Traczewski Karol 240 XI
12 Kołaczek Janusz 210 XII
13 Dąbrowski Adam 200 XIII
14 Srebnik Marek 170 XIV
15 Kaliszewski Artur 65 XV
16 Bielawski Piotr 35 XVI
17 Tarasow Leszek 0 XIX
18 Banaszewski Tadeusz 0 XIX




 




Zestawienie wyników zawodów podlodowych


31.01.2010

  Żwirownia Puchały




Lp. Nazwisko Imię Punkty Zajęte miejsce
1 Gwiazda Mirosław                        1250 I
2 Lisowski Marcin 1220 II
3 Kukuła Waldemar 685 III
4 Merkler Mariusz 675 IV
5 Tyszkiewicz Remigiusz 645 V
6 Srebnik Marek 565 VI
7 Adamkiewicz Jerzy 540 VII
8 Cykała Mariusz 525 VIII
9 Karpiński Andrzej 285 IX
10 Tarasow Leszek        255 X
11 Kwaśnik Konrad 245 XI
12 Bielawski Piotr 45 XII
13 Skoczek Mirosław 0 XIV

 


















PODLODOWE MISTRZOSTWA KOŁA NR 7


 

 



Zestawienie wyników zawodów

Miejscowość: REKONIEWICA/ JEZIORO KONIK       

        16-17 STYCZEŃ 2010 r.        
               

Lp. Nazwisko i imię Punkty Suma
Miejsce
1 Skwarski Sebastian 1180 2 I
2 Lisowski Marcin 950 4 II
3 Gwiazda Mirosław 1025 5 III
4 Merkler Mariusz 600 5 IV
5 Tarasow Leszek 995 6 V
6 Kukuła waldemar 565 6 VI
7 Majewski Bartłomiej 510 6 VII
8 Cykała Mariusz 625 8 VIII
9 Adamkiewicz Jerzy 515 10 IX
10 Dąbrowski Adam 305 10 X
11 Szabelski Mateusz 380 12 XI
12 Karpiński Andrzej 250 12 XII
13 Bielawski Piotr 85 12 XIII
14 Banaszewski Tadeusz 50 15 XIV
15 Rup Maciej 15 16 XV
16 Tyszkiewicz Remigiusz 0 18 XVII


 


 


Zestawienie wyników zawodów podlodowych

„ROZPOCZĘCIE SEZONU”

10.01.2010

  Jeziorko Szczęśliwickie

 

Lp. Nazwisko i imię
Punkty Zajęte miejsce
1 Adamkiewicz Jerzy 705 I
2 Kukuła Waldemar 640 II
3 Gwiazda Mirosław 415 III
4 Karpiński Andrzej 300 IV
5 Tkacz Grzegorz 290 V
6 Cykała Mariusz 265 VI
7 Lisowski Marcin 230 VII
8 Merkler Mariusz 230 VIII
9 Majewski Bartłomiej 170 IX
10 Rączka Ryszard 110 X
11 Kwaśnik Konrad 90 XI
12 Srebnik Marek 55 XII
13 Strzelczyk Mariusz 55 XII
14 Bielawski Piotr 45 XIV
15 Kołaczek Janusz 45 XIV
16 Tyszkiewicz Remigiusz 10 XVI
17 Tarasow Leszek 0 XXI
18 Dąbrowski Adam 0 XXI
19 Kwaśny Cezary 0 XXI
20 Kaliszewski Artur 0 XXI
 

 







 





Godzina
 
Reklama
 
Odwiedziło nas:
 
Pogoda
 
trwa inicjalizacja, prosze czekac...dodatki na bloga
Kalendarz
 
trwa inicjalizacja, prosze czekac...dodatki na bloga
wyszukiwarka
 
 
stronę odwiedziło już 19786 odwiedzający (44698 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=